live

А чи немає такого стану відчаю у решти українців? – політичний психолог про самопідпал під ОПУ

Віктор Рибаченко Фото - скріншот

"Ця бюрократія не має політичного смаку"

Жоден акт відчаю не може пришвидшити соціально-політичні процеси, проте питання потрібно ставити ширше – чи немає такого стану відчаю, як у чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під Офісом президента України, в українців, які впираються у глуху стіну бюрократії.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політичний психолог Віктор Рибаченко.

Віктор Рибаченко пригадав самопідпал Олекси Гірника за радянських часів проти того, що Україна не є вільною. Він наголосив, що Україна стала вільною через не одне десятиліття після цього акту. Тож, каже політичний психолог, жоден акт відчаю та жоден екстремальний вчинок не може пришвидшити соціально-політичні процеси.

"Але поставимо питання ширше – чи немає такого стану відчаю, правда, не до такої межі, у наших українців, які у таку глуху стіну бюрократії впираються. І ця бюрократія не має політичного смаку. Вона є за Зеленського, вона була за Порошенка, Ющенка, Кравчука, Януковича… Це місцева влада, яка стоїть стіною перед людьми, і тому, коли ми говоримо про реформу, то перша, напевно, реформа, яка потрібна, – це реформа, щоб уся влада згори донизу працювала на людей і для людей, а не працювала на себе, на власну кишеню, на власний добробут", – заявив гість ток-шоу.

Віктор Рибаченко продовжив: "Ця людина дала нам повід говорити, але ми розуміємо, що це не є метод, на превеликий жаль. Метод повинен бути раціональний, а такі вчинки виводять ситуацію за межі раціо. Тут уже не спрацьовують розумні логічні пропозиції. Тут може бути або співчуття, або розуміння, що таку акцію, сподіваюсь, ніхто більше не повторить".

Новини за темою: Як і почому розпродають українську землю

Нагадаємо, 26 лютого під час протесту медиків під будівлею Офісу президента України чоловік намагався вчинити самоспалення.

Як повідомляли, правоохоронці почали розслідування через спробу самопідпалу чоловіка на Банковій під час акції протесту біля Офісу президента.

Додамо, речниця президента Юлія Мендель прокоментувала самопідпал під ОПУ і закликала громадян не привертати увагу до проблем у такий спосіб.

Медики повідомили про те, що стан чоловіка, який вчинив спробу самопідпалу під ОПУ, важкий, він перебуває в реанімації, його чекають операції з пересадки шкіри.

Loading...