88,7% українів вважають зарплати урядовців несправедливими, - дослідження

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Соціологи опитали понад дві тисячі громадян

В Україні 88,7 відсотків громадян вважають розміри виплат міністрам, їхнім заступникам та керівному складу державних підприємств необґрунтованими та несправедливими. Про це свідчать результати соціологічного дослідження центру центру "Соціальний моніторинг" і Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка.
 
Як зазначається, з 24 по 28 січня 2020 року соціологи провели опитування серед 2003 українців з різних регіонів країни, за винятком анексованого Криму та непідконтрольних районів Донецької та Луганської областей.
 
Зокрема, учасникам дослідження задали питання щодо розміру зарплат, надбавок та інших виплат, які отримують міністри, заступники та керівники окремих державних підприємств. 
 
 
Так, результати дослідження показали, що 88,7 відсотків українців не вважають такі виплати справедливим. Натомість 6,3 відсотка громадян висловили протилежну думку.
 
Нагадаємо, напередодні Центр соціального моніторингу і Український інститут соціальних досліджень імені Олександра Яременка оприлюднив результати дослідження, зігдно з якими "Слуга народу" впала, а "Опозиційна платформа - За життя" поліпшила позиції у рейтингу партій.


Loading...