4 млрд десь "плавали": Співак заявив про зловживання на закупівлях медикаментів

Дмитро Співак. Фото з відкритих джерел

"Два роки наші гроші десь гуляли"

За результатами аудиту Рахункової палати, 4 млрд, виділені на закупівлю медикаментів, десь "плавали".

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK під час включення заявив кандидат політичних наук Дмитро Співак.

Дмитро Співак заявив, що Уляна Супрун, яка вже стільки часу не очолює Міністерство охорони здоров’я, продовжує курувати кілька напрямків, один з яких – закупівля медикаментів за бюджетні кошти.

Новини за темою: Профільний комітет парламенту не отримував пропозицій щодо зупинки медреформи, – Арахамія

"Так ось, 12 мільярдів бюджетних грошей виведено на рахунки трьох міжнародних організацій. За звітом Рахункової палати України, а я вчора розмовляв з Валерієм Пацканом, отже, за результатом аудиту чотири мільярди десь "плавали". Друге питання незрозуміле – надходження грошей на розрахункові рахунки цих міжнародних монстрів і отримання нами з вами медикаментів, два роки наші гроші десь гуляли, через два роки приходили медикаменти, багато протермінованих тощо. А ми з вами чекали вакцини, ми з вам чекали, як боротися з кором. І після цього Супрун перебуває в Україні? Найогидніше, що до неї немає жодного питання у правоохоронних органів", – заявив Дмитро Співак.

Нагадаємо, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко заявляв, що епідемія коронавірусу показала, що фінансування медзакладів за принципом "гроші йдуть за пацієнтом", передбачене медреформою, є неефективним.

Читайте також: "Зеленський пригрозив звільненням головам ОДА, які притримують надбавки лікарів".

Loading...