30 українців у Бейруті попросили грошову допомогу, у 3-х серйозно пошкоджене житло

Наслідки вибуху в Лівані Фото з відкритих джерел

Загалом українська громада в Лівані налічує 5 тисяч осіб

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що після вибуху в порту Бейрута до Посольства України в Лівані звернулися 30 українців з проханням про виплату грошової допомоги. Про це Кулеба заявив під час брифінгу 6 серпня, повідомляє УНІАН

За його словами, станом на 9 ранку загиблих чи постраждалих у результаті вибуху в Лівані немає. Однак, три українські сім'ї з Бейрута звернулися до посольства стосовно пошкодження їхніх помешкань. Зокрема, одна українка повідомила про руйнування її квартири та незначні тілесні ушкодження, яких зазнала.

За словами міністра, українське посольство опікується долею цих громадян.

"Ми надаватимемо їм необхідну підтримку, в тому числі, є запит від 30 осіб на отримання невеликої грошової допомоги. Зараз працюємо над вирішенням цього питання так само", – наголосив Кулеба.

Новини за темою: Вибух у порту Бейрута - погані новини і для України теж

Також глава МЗС прокоментував інформацію ЗМІ про те, що на двох вантажних суднах, які прибули до порту Бейрута, перебували громадяни України. За його словами, наразі ці дані не підтверджуються.

"За нашою інформацією – екіпаж цих кораблів складався виключно з іноземців", – додав Кулеба.

Новини за темою: Вибух у Бейруті: Мосійчук заявив про необхідність ревізії складів з небезпечними речовинами в Україні

Нагадаємо, 4 серпня, у порту Бейрута прогриміли два потужні вибухи, у результаті чого загинуло понад 100 осіб, ще приблизно 5 тисяч постраждали. 

За даними Вищої Ради оборони Лівану, вибух у порту Бейрута стався через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри) з судна російського бізнесмена. Перед цим ЗМІ повідомляли, що вибух стався під час зварювальних робіт.

 

Loading...