live

15 професійних активістів вимагали від "Слуги народу" заборонити звіроферми

Фото з відкритих джерел

Ініціатор кампанії "Хутро OFF" Павло Вишебаба зібрав під офісом партії "Слуга народу" 20 осіб, серед яких були підлітки і професійні активісти. Екоактивісти вимагали прийняти закон 2360 про заборону норкових ферм.

Присутні висловлювали свої вимоги до депутатів "захистити тварин".

Нечисленний мітинг показав, що проблема норкових ферм не є актуальною для сьогоднішнього суспільства. "Ми бачимо одну десятимільйонну долю виборців, яка вірить професійним екоактивістам, що відпрацьовують замовлення конкурентів. Україна займає 1% світового ринку хутра та має потенціал для нарощування до 10%. Звичайно, лідерам ринку це не подобається, і вони використовують зоозахисників для знищення галузі. Навіть ініціатори закону 2360 не вчитувалися в його суть і не розуміють реальних наслідків після його прийняття", - говорить президент Асоціації звероводов України Володимир Федина.

Професійний активіст, який бере участь в різних громадських рухах в тому числі і в пікеті під офісом "Слуги народу", Віталій Черняховський продемонстрував поверхову обізнаність у проблемі.

Що Ви будете робити з 50 тоннами відходів?

А також звинуватив владу в крадіжці:

Довідка. Станом на сьогодні члени АЗУ вклали близько 106 млн доларів США інвестицій у розвиток аграрного сектора України, забезпечили роботою близько 1500 працівників, які проживають переважно в сільській місцевості, щорічно забезпечують від 53 до 70 млн доларів США експорту вітчизняної продукції та валютних надходжень в Україну, а також платять до бюджетів всіх рівнів, включаючи бюджети сільських рад, понад 70 млн грн на рік податкових платежів. Норкові ферми переробляють близько 50 тисяч тонн відходів птахофабрик і рибозаводів, непризначених для вживання в їжу людиною.

Loading...