11-річна українка пошила дві тисячі масок і подарувала їх людям

11-річна школярка шиє по 70 масок в день Facebook

З тканиною дівчинці допомагають місцеві жителі й інші небайдужі

Школярка з міста Балаклія Харківської області Аліса Пономаренко пошила дві тисячі захисних масок та безкоштовно віддає їх людям, які цього потребують. Про це повідомила мама дівчинки у Facebook та МГ "Об'єктив". 

Як зазначається, з початку карантину дівчинка була занепокоєна тим, що не всі люди можуть купити собі захисні маски. У зв'язку з цим дівчина запропонувала мамі шити маски й дарувати їх. З того часу Аліса проводить весь вільний час за швейною машинкою і шиє приблизно 70 масок за день. 

Наразі дівчина пошила приблизно дві тисячі масок та подарувала їх людям. Зокрема, нещодавно школярка передала нову партію для сімейних лікарів.

За словами дівчинки, тканину їй передають небайдужі люди, однак тканина майже закінчилася. Попри це школярка переконана, що масок вистачить усім.

Нагадаємо, нещодавно на Закарпаття прибула друга черга допомоги від голови Політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука та його дружини Оксани Марченко. Зокрема, було передано медичні маски, захисні костюми, дезінфікуюча речовина та тести на коронавірус. 

 Loading...