В Івано-Франківську, попри червону зону карантину, з понеділка відкриють школи

Відповідальність за здоров'я дітей поклали на батьків

pixabay.com

В Івано-Франківську депутати проголосували за відкриття шкіл у місті, незважаючи на червону зону карантину. Про це повідомила пресслужба Івано-Франківської міськради.

Зазначається, що учні початкових класів зможуть сісти за парти з 21 вересня, решта школярів – з 28 вересня. "Зобов’язати керівників закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти Івано-Франківської міської ради забезпечити реалізацію права на освіту жителями Івано-Франківської міської територіальної громади", – йдеться в рішенні.

Крім того, в міськраді рекомендують приватним закладам освіти в місті також відновити навчання, а адміністраціям закладів освіти забезпечити неухильне дотримання працівниками усіх санітарно-гігієнічних вимог для протидії поширенню COVID-19.

При цьому депутати міськради проголосували за покладання відповідальності за стан здоров’я учнів на батьків здобувачів освіти або осіб, що їх замінюють. Водночас органам Нацполіції рекомендують утриматись від притягнення до відповідальності осіб, які діятимуть у відповідності до рішення міськради.

Новини за темою: Франківськ у червоній зоні: Міський голова пояснив, як працюватимуть школи і дитсадки

Нагадаємо, нещодавно міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що з 14 вересня в місті відкриють школи та дитячі садки, незважаючи на віднесення міста до червоної зони. За його словами, таке рішення прийняла міськрада, адже діти "мають право на повноцінне навчання".

Loading...