В Івано-Франківську в дитячій лікарні покинули новонароджену дитину

Недоношеного хлопчика залишили в спеціальному "вікні життя"

В Івано-Франківську у "вікні життя" Міської дитячої клінічної лікарні невідома особа залишила новонародженого хлопчика. Про це повідомляє у Facebook пресслужба медичного закладу.  

"З 2014 року діє "Вікно життя" у КНП "МДКЛ" Івано-Франківської міської ради. За час його існування не було жодної дитини. І ось 02.06. 2020 р. близько 18.00 год спрацьовує сигналізація і за мить медичні працівники знаходять там новонародженого малюка", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: У Харкові мати разом із 6-місячною дитиною випали з 19-го поверху

Як зазначається, залишеною дитиною виявився недоношений хлопчик вагою 2.400 грам та зростом 46 см, поруч також знайшли упаковку памперсів та банку з дитячим харчуванням.

Черговий лікар та реаніматолог провели провели огляд дитини та встановили, що здоров'ю та життю дитини нічого не загрожувало. Незабаром хлопчика для детального обстеження та подальшого спостереження переведуть в спеціалізоване відділення для новонароджених Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. 

Новини за темою: У ЦГЗ надали поради, як подбати про безпеку дитини на дитячому майданчику

Нагадаємо, нещодавно в Івано-Франківську усім новонародженим дітям почали проводити тестування на коронавірус COVID-19 методом ПЛР-діагностики.

Loading...