У Івано-Франківську через COVID-19 можуть закрити єдиний сервісний центр Пенсійного фонду

Черга у Пенсійному фонді в Івано-Франківську Суспільне

У трьох працівників установи підозрюють коронавірус

У трьох працівників єдиного сервісного центру Пенсійного фонду в Івано-Франківську підозрюють коронавірус. У разі підтвердження захворювання установу можуть закрити. Про це повідомляє "Суспільне" з посиланням на начальницю управління обслуговування громадян фонду Оксану Козло.

За її словами, у цьому сервісному центрі у день приймають до 200 людей. На електронну чергу, яка також працює, записуються по 1-2 людини протягом дня.

"Ми обслуговуємо людей на четвертому поверсі, оскільки орендуємо 4-5 поверх даного приміщення. Ми як змогли організувати цей прийом, відповідно, люди змушені чекати у чергах, перебуваючи на сходах. Запустити людей у сервісний центр не маємо права через те, що бережемо життя своїх працівників", - сказала Оксана Козло.

"Ми приймаємо лише за нагальними питаннями. Це означає, якщо у людини хтось помер з рідних і їм треба терміново оформити на поховання, бо немає за що ховати, то ця людина приходить, ми її обслуговуємо. Якщо є питання просто прийти в Пенсійний фонд поговорити (таких є дуже багато), то я вважаю, що є гаряча лінія, і можна зателефонувати і сказати", - зазначила начальниця Івано-Франківського сервісного центру Пенсійного фонду Світлана Кучірка.

І додала, що люди не дотримуються дистанції: "Вони чи там, чи тут не вміють тримати дистанцію. Я не буду іти до них і казати: "Станьте на метр один від одного. Люди - грамотні і мають знати".

Якщо коронавірус у працівників сервісного центру Пенсійного фонду Івано-Франківська підтвердиться, його закриють на карантин, а це єдиний сервісний центр у місті.

Новини за темою: У Києві в одному із відділень Пенсійного фонду виявили коронавірус COVID-19

Нагадаємо, раніше у місті Городенка Івано-Франківської області після весілля 14 осіб звернулися по допомогу, у сімох з них виявили коронавірус.Loading...