Суд розглядатиме "карантинний" позов Івано-Франківська

Будівля Окружного адміністративного суду міста Києва

Фото з відкритих джерел

Івано-Франківська міськрада просить визнати протиправними пункти 1-36 постанови Кабміну № 641

Окружний адміністративний суд Києва відкрив провадження за позовом Івано-Франківської міської ради щодо оскарження встановлених Кабінетом міністрів червоної, помаранчевої, жовтої та зеленої зон карантину. Про це повідомляє пресслужба суду.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження та призначив на 21 жовтня розгляд справи в підготовчому засіданні щодо встановлення урядом чотирьох рівнів епіднебезпеки", - зазначили в ОАСК.

У суді додали, що Івано-Франківська міськрада просить визнати протиправними певні пункти постанови Кабміну №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

Зокрема, ідеться про пункти 1-36 вказаної постанови щодо встановлення зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19.

Новини за темою: В Івано-Франківську, попри червону зону карантину, з понеділка відкриють школи

Нагадаємо, 9 вересня Івано-Франківська міська рада подала до ОАСК позов, в якому просить визнати незаконною постанову Кабінету міністрів України у частині встановлення зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного рівнів епідеміологічної небезпеки поширення в країні коронавірусу.

Того ж дня стало відомо, що Чернівецька міська рада також планує подати до суду на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати встановлення на території міста червоної карантинної зони.Loading...