Міські лікарні Івано-Франківська не прийматимуть пацієнтів з COVID-19, - ЗМІ

AP Photo

Пацієнтів будуть скеровувати в інші медзаклади

У четвер, 2 липня, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків заявив, що міські лікарні не будуть приймати хворих на коронавірусну хворобу COVID-19. Про це повідомляє "Галицький кореспондент".

Як зазначається, причиною такого рішення стало погіршення епідеміологічної ситуації в місті. Так, станом на ранок 2 липня у міських лікарнях із підтвердженим COVID-19 перебувають щонайменше 281 пацієнт.

"Тривожні цифри, бо це показник кінця квітня, тоді у нас було найбільше хворих. Тому прийняли рішення, що наразі не будемо приймати пацієнтів", – заявив Руслан Марцінків.

Натомість хворих будуть скеровувати в обласну інфекційну лікарню, а також у Калуську міську лікарню. За словами мера Івано-Франківська, це потрібно для того, щоб частину пацієнтів виписали. 

Новини за темою: В Україні фіксують різке збільшення кількості пневмоній та госпіталізацій із COVID-19, - Степанов

За попередньою інформацією, наразі в обласній інфекційній лікарні перебувають 46 франківців, з них 4 госпіталізували минулої доби. Тоді як у міські лікарні напередодні прибули 13 пацієнтів. У реанімаціях перебувають 14 хворих, один з них – на апараті ШВЛ.

Нагадаємо, минулого тижня в Україні за добу госпіталізували 237 пацієнтів з підтвердженим діагнозом COVID-19, що стало найбільшим добовим показником від початку епідемії в країні. Loading...