Івано-Франківська міськрада оскаржила в суді розподіл України на карантинні зони

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків Фото з відкритих джерел

ОАСК просять визнати протиправними та нечинними пункти 1-36 постанови Кабміну №641

Івано-Франківська міська рада подала до Окружного адміністративного суду Києва позов, в якому просить визнати незаконною постанову Кабінету міністрів України у частині встановлення зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного рівнів епідеміологічної небезпеки поширення в країні коронавірусу. Про це повідомляє пресслужба ОАСК.

Згідно з повідомленням, ОАСК просять визнати протиправними та нечинними певні пункти постанови Кабінету Міністрів України №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території зі значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2".

"Зокрема, мова йде про пункти 1-36 даної постанови, зокрема, і щодо встановлення зеленого, жовтого, помаранчевого та червоного рівнів епідеміологічної небезпеки поширення COVID-19. Також відповідною постановою визначено низку заборон у залежності від встановлення рівня епіднебезпеки. Позивачем у даному позові зазначена Івано-Франківська міська рада", - зазначили в суді.

Наразі суд вирішує питання про відкриття провадження за цим адміністративним позовом.

Новини за темою: "Я ні з ким не воюю": Зеленський відреагував на бунт мерів через карантин

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що Чернівецька міська рада планує подати до суду на Кабінет міністрів України з вимогою скасувати встановлення на території міста червоної карантинної зони.Loading...