live

Аваков звільнив поліцейського, який просив провести перепис євреїв в Івано-Франківській області

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Фото: EPA-EFE/SERGEY DOLZHENKO

Полковник Михайло Банк хотів здійснити "інвентаризацію" обласної єврейської громади

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков звільнив начальника департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції в Івано-Франківській області полковника Михайла Банка. Про це повідомив народний депутат від фракції "Слуга народу" Олександр Дубинський у Facebook.

"Міністр МВС Арсен Аваков відреагував на звернення депутатів з приводу некоректних дій начальника департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції в Івано-Франківській області Михайла Банка. Нагадаю, Банк хотів здійснити "інвентаризацію" обласної єврейської громади. Тобто зробити перепис євреїв", - зазначив депутат.

Facebook-сторінка Олександра Дубінського

Дубінський додав, що експоліцейський був звільнений з посади 15 травня.

"Від імені своїх колег хочу висловити подяку міністру за адекватну і своєчасну реакцію", - написав нардеп.

Новини за темою: У рекомендованому МОН підручнику школярам пояснюють, що "білоруси - не слов'яни, а євреї - вихідці з Галичини"

Нагадаємо, 10 травня, очільник Українського єврейського комітету Едуард Долінський повідомив, що в Івано-Франківську поліція надіслала голові єврейської громади Коломиї Якову Заліщікеру вимогу надати їм особисті дані членів цієї спільноти.

Після чого, правоохоронці розпочали службове розслідування за фактом збору особистої інформації про членів єврейської громади Коломиї.

Loading...