США розкритикували Росію за "небезпечні та непрофесійні" маневри над Чорним морем

Боїнг B-52 dvidshub.net

У ВПС наголосили, що такі дії пілотів збільшують ймовірність зіткнень в повітрі

Командування Військово-повітряними силами США в Європі розкритикувало Росію за дії двох пілотів винищувачів Су-27 при перехопленні американського стратегічного бомбардувальника Boeing B-52 над Чорним морем. Про це йдеться у заяві генерала військово-повітряних сил США Джеффрі Харрігяна від 29 серпня на сайті DVIDSHUB

Як зазначається, російські літаки декілька разів перетинали курс американського повітряного судна відстані 30 метрів від нього, обмеживши B-52 здатності для маневру. Генерал Джеффрі Харрігян назвав такі польоти "непрофесійними та небезпечними". 

Зокрема, у ВПС наголосили, що дії пілотів "збільшують ймовірність зіткнень в повітрі, є непотрібними та несумісні з хорошою льотною майстерністю і міжнародними правилами польотів". За словами Харрігяна, винищувачі перебували в міжнародному повітряному просторі, однак поставили під загрозу безпеку польотів повітряних суден.

Новини за темою: США закликали зміцнювати НАТО для стримування Росії

У підсумку у ВПС США висловили сподівання, що російська сторона "буде діяти в рамках міжнародних стандартів з метою забезпечити безпеку і запобігти нещасним випадкам".

Нагадаємо, раніше військово-морські та військово-повітряні сили США провели навчання в Чорному морі. Зокрема, було відпрацьовано стратегічні маневри, щоб мати можливість відображати військові атаки в регіоні. 

Loading...