Запорізькі гімнастки потрапили у Книгу рекордів України

Рекордсменки мріють виступати на кращих циркових аренах світу

У Запоріжжі дві гімнастки потрапили до Книги рекордів України за виконання унікальних циркових трюків. Про це повідомляє "Суспільне Запоріжжя".

Як зазначається, вихованки народного художнього колективу циркової студії "Едельвейс" продемонстрували навики виконання циркових трюків у програмі "Флеш-циркуш" на місцевій арені. За одну хвилину 10-тирічна Богдана Ткаченко 11 разів дістала зубами яблуко з підлоги. А 9-річна Аліна Фролова провисіла на своєму волоссі 11 хвилин і 2 секунди.

"Це – унікальні трюки, які сьогодні не просто гідно представляють Запоріжжя, а представляють всю Україну в світі", – наголосила керівниця Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

Повідомляється, що юні гімнастки мріють після закінчення школи вступити до Київської національної Академії циркових мистецтв та виступати на кращих аренах світу.

Новини за темою: Відео дня: У Китаї відкрили найдовший у світі скляний підвісний міст на висоті 201 метр над річкою

Нагадаємо, раніше повідомлялося про ще один національний рекорд, коли біля Києва на полі пшениці "вистригли" фігуру гігантської пляшки. Її розмір становив 202 метри в довжину і 57 метрів в ширину.

Loading...