Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Японія взяла на себе всі витрати щодо перенесення Олімпійських ігор

За інформацією японських ЗМІ, йдеться про три мільярди доларів

Фото з відкритих джерел

Прем'єр-міністр Японії Сіндзо Абе погодився, що країна візьме на себе витрати, пов'язані з перенесенням Олімпійських ігор. Про це повідомляє Міжнародний олімпійський комітет

"Прем'єр-міністр Японії Абе Сіндзо погодився, що Японія продовжить покривати витрати, які вона зробила б згідно з умовами діючої угоди до 2020 року, а МОК буде нести відповідальність за свою частку витрат", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, у МОК розуміють, що це становить кілька сотень мільйонів доларів додаткових витрат. За даними японських ЗМІ, Абе погодився на покриття витрат в сумі близько трьох мільярдів доларів.

Також у комітеті наголосили, що відстрочка не визначалася фінансовими інтересами, оскільки завдяки політиці управління ризиками, включаючи страхування, МОК у будь-якому випадку зможе продовжувати свою діяльність та виконувати свою місію з організації Олімпійських ігор.

Нагадаємо, наприкінці березня Олімпійські ігри 2020 року, які мали відбутися у Токіо (Японія) перенесли на 2021 рік через загрозу поширення коронавірусної інфекції COVID-19. 

Згодом Міжнародний олімпійський комітет назвав нові дати Олімпійських ігор у Токіо.Loading...