Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Японія готується до Олімпіади-2021: Проведе тестові змагання

Фото з відкритих джерел

Японська влада наполягає на тому, що буде готова до проведення такого масового заходу

Організатори Олімпійських ігор у Токіо, які перенесли через пандемію коронавірусу з 2020 на 2021 рік, оголосили, що в березні наступного року проведуть серію тестових змагань на олімпійських об'єктах. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на представника оргкомітету.

"Ми обговорюємо, як боротися з COVID-19 разом із японським урядом і столичним урядом Токіо. З початку наступного року ми почнемо роботу і приступимо до проведення тестових заходів у березні", - зазначили організатори Олімпіади.

Як зазначають спостерігачі, японську владу надихнуло успішне проведення турніру зі спортивної гімнастики 8 листопада, в якому взяли участь атлети з Японії, Росії та США і яке відбувалося з присутністю глядачів.

Всі учасники до початку змагань пройшли карантин у готельних номерах, у них щодня брали тести на COVID-19.

Очікується, що президент МОК Томас Бах прибуде в Токіо в кінці листопада, щоб обговорити з організаторами питання відкриття Олімпіади 23 липня 2021 року. 

Новини за темою: Для України амбітною спортивною метою є проведення Олімпіади, - Зеленський

Нагадаємо, раніше президент організаційного комітету "Токіо 2020" Йосіро Морі заявляв, що розробка вакцин і методів лікування COVID-19 буде ключовим фактором при прийнятті рішення про проведення Олімпійських і Паралімпійських ігор у 2021 році.

Loading...