Відмовилися від лева: "Карпати" презентували новий логотип футбольного клубу

Фото: ФК Карпати

На новому лого відсутнє зображення лева та дати заснування клубу

Львівські "Карпати" презентували новий логотип клубу у біло-зелених кольорах, відмовившись від традиційного "лева". Про це повідомила пресслужба ФК.

Зокрема, на новому лого відсутнє зображення лева та дати заснування клубу, а є лише його назва, три зірки та м’яч.

Новий логотип ФК "Карпати" Пресслужба ФК "Карпати"

Разом з тим, представники клубу вирішили передати колишній головний символ клубу тим, хто "найбільше заслуговує ним володіти" - Громадській організації "Ультрас Карпати".

"Я переконаний, що далі ми всі будемо плисти в одному човні, маючи одне спільне бачення, одну стратегію і одну мету. Разом з вами, справжніми фанатами, які завжди носитимуть герб на серці і ніколи не "перевзуються", разом з вашою довірою і підтримкою, ми зробимо сильний клуб, яким будемо пишатися", - сказав співвласник "Карпат" Олег Смалійчук.

Новини за темою: Першим почне "Динамо": Стало відомо, коли українські клуби стартують в єврокубках

Нагадаємо, раніше контрольно-дисциплінарний комітет виключив львівські "Карпати" з розіграшу української Прем'єр-ліги сезону 2019/2020. Таке рішення було прийнято у зв'язку з повторною неявкою клубу на матч чемпіонату без поважної причини.

Як відомо, "Карпати" планували зняти з чемпіонату через серйозні фінансові проблеми. У львівського клубу були відсутні кошти на тритижневий виїзд, а один із власників команди не йшов на діалог, і не намагався ніяк допомогти їм вийти з важкої ситуації. 

Крім того, у "левів" є борг у розмірі 5 мільйонів доларів, через який отримати ліцензію на участь в наступному сезоні УПЛ було практично неможливо. Тому у клубі вирішили не витрачати гроші на догравання турніру.

Loading...