Ведучі телеканалу ZIK зробили погоду дебютному вечору боксу українського супертяжу Олександра Усика

Ведучі телеканалу ZIK Ніна Крохмалюк та Нантіна Дрончак Фото з відкритих джерел

Ведучі телеканалу ZIK зробили погоду дебютному вечору боксу під назвою Big Boxing Nigth від промоутерської компанії Олександра Усика Usyk17 Promotion.

Грандіозне шоу відбулося на вихідних. Раунди у восьми чудових поєдинках здебільшого українських талантів анонсували наші ведучі Ніна Крохмалюк та Нантіна Дрончак.

Фото з відкритих джерел

Результати ж самих боїв такі:

Даніель Лапін (Київ) - Сергій Крапшила (Білорусь). Перемога українця рішенням суддів.

Віктор Вихрист (Кременчук) - Семен Пахомов (Харків). Титулований в аматорському боксі Вихрист (чемпіон Європи та Європейських ігор) без проблем переміг у другому раунді технічним нокаутом.

Олег Малиновський (Київ) - Олег Ісаєв (Білорусь). Судді віддали перемогу Малиновському.

Дмитро Митрофанов (Чернігів) - Анатолій Хунанян (Чехія). Арбітри переможцем назвали відомого українця.

Олександр Захожий (Запоріжжя) - Костянтин Довбищенко (Харків). Поєдинок був досить рівним, але судді одноголосно віддали перемогу Олександру.

Андрій Великовський (Київ) - Руслан Шелєв (Київ). Великовський домігся свого в п'ятому раунді технічним нокаутом.

Петро Іванов (Ніжин) - Роман Шкарупа (Харків). Боксери провели в рингу всі вісім раундів, і перемогу одноголосним рішенням суддів здобув фаворит поєдинку Іванов.

Владислав Сіренко (Київ) - Павло Кроленко (Харків). Спочатку Кроленко проявив активність. Але для того щоб впоратися з Владиславом, не вистачило сил. Після четвертого раунду Павло не зміг продовжувати бій, і Сіренко святкував перемогу технічним нокаутом.

Нагадаємо, промоутерська компанія українського суперважкоатлета Олександра Усика Usyk 17 Promotion анонсувала свій дебютний вечір боксу на початку липня як шоу "поєднання спортивного драйву і витонченої світської вечірки в колі всесвітньо відомих спортсменів і зіркових гостей".