live
Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Матчі збірної України з Польщею та Францією скасували через коронавірус

pixabay.com

Матч з Францією мав пройти у Парижі, а з Польщею у Хожуві

Товариські матчі збірної України з командами Франції та Польщі, що були заплановані на 27 та 31 березня не відбудуться через небезпеку поширення коронавірусу COVID-19. Про це повідомляє "Українська правда" з посиланням на джерела в УАФ.

Таке рішення було прийнято  після консультацій з французькою та польськими федераціями. Також скасовано збір національної команди, що мав розпочатися наступного тижня.

Матч з Францією мав пройти у Парижі, а з Польщею у Хожуві.

Зазначимо, через пандемію коронавірусу уряд багатьох країн світу скасовує заходи та намагається мобілізувати людей. 

Нагадаємо, з 12 березня в Україні почали діяти введені Кабінетом міністрів України обмеження через коронавірус. Вони передбачають закриття закладів, заборону масових зібрань понад 200 осіб, закриття авіасполучення з деякими країнами.

З 18 березня 2020 року до прийняття окремого рішення заборонено перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішніх сполучень (приміському, міському, регіональному та дальньому).

Раніше президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні закликав ввести обмеження у міських перевезенняхзапровадивши режим до 10 осіб у маршрутних таксі та таксі і до 20 осіб у тролейбусах, автобусах і вагонах трамваїв.

 
Loading...