Новини » Спорт Читать эту новость на русском

В Україні визнали кіберспорт офіційним видом спорту

Українська кіберспортивна команда Natus Vincere Фото з відкритих джерел

Заступник міністра цифрової трансформації сподівається, що кіберспорт зможе інтегруватися в економіку та поповнювати держбюджет

Міністерство молоді та спорту України визнало кіберспорт офіційним видом спорту. Про це повідомляє пресслужба Федерації кіберспорту України у Facebook.

"Сьогодні, 7 вересня, на засіданні комісії більшістю голосів присутніх кіберспорт був офіційно визнаний і внесений до списку видів спорту завдяки злагодженій спільній роботі Міністерства молоді та спорту України, Федерації кіберспорту України (UESF), колег з IESF - International Esports Federation і наших регіональних представництв", - йдеться у повідомленні.

Також дану інформацію підтвердив і заступник міністра з цифрової трансформації Олександр Борняков та висловив сподівання, що тепер український кіберспорт зможе інтегруватися в економіку країни та поповнювати її бюджет.

"Кіберспорт офіційно визнано видом спорту в Україні. Для нашої країни це історичний момент, адже кіберспорт – це вже давно не просто "стрілялки", а фундаментальний елемент сучасної цифрової культури. Ним захоплюються близько 600 млн людей, серед яких і мільйони українців.

До того ж в Україні висока культура кіберспорту та сильні гравці. Наші команди регулярно перемагають на різноманітних турнірах по всьому світу. Ця індустрія вже давно перетворилась в справжній бізнес, який приносить багато користі та можливостей як локального, так і світового масштабу", - зазначив Борняков.

Новини за темою: Полюбила москалика: У трейлері гри S.T.A.L.K.E.R. 2 помітили уривок поеми Шевченка

Раніше повідомлялося, що київський готель "Дніпро" купив засновник кіберкоманди NAVI Олександр Кохановський разом із партнерами, а на місці готелю планується зробити великий кіберспортивний проєкт.

Loading...