live

УЄФА відсторонила "Манчестер Сіті" Зінченка від Ліги чемпіонів на 2 роки - у футбольному клубі не згодні

Фото з відкритих джерел

Також клуб має заплатити штраф у розмірі 30 млн євро

Арбітражна палата інстанції УЄФА з фінансового контролю клубів відсторонила англійський футбольний "Манчестер Сіті", за який грає українець Олександр Зінченко, від участі в Лізі чемпіонів на два наступні сезони за порушення правил фінансового фейр-плей. Про це повідомляє пресслужба УЄФА.

Зокрема, "Ман Сіті" у 2012-2016 роках завищив доходи від спонсорства у своїй бухгалтерії і в звітах про беззбитковість.

"Арбітражна палата наклала дисциплінарні заходи на футбольний клуб "Манчестер Сіті" і визначила, що він повинен бути відсторонений від участі у будь-яких клубних змаганнях УЄФА на два найближчі сезони (тобто на сезони 2020/21 і 2021/22), а також заплатити штраф у розмірі 30 млн євро", - повідомили в УЄФА.

При цьому додається, що це рішення може бути оскаржене в Спортивному арбітражному суді в Лозанні.

Нині відомо, що англійський футбольний клуб "Манчестер Сіті" скористається цим правом та подасть апеляцію на рішення УЄФА. 

Зокрема, у ФК заявили, що рішення про їхню дискваліфікацію є упередженим. "У грудні 2018 року головний слідчий УЄФА публічно передрік санкції щодо "Манчестер Сіті", ще до початку розслідування. Тепер, коли цей упереджений процес завершився, клуб при першій же можливості направить скаргу в Спортивний арбітражний суд", - повідомили в "Ман Сіті".

Нагадаємо, інформація про можливу дискваліфікації "Ман Сіті" з'явилася в кінці 2018 року. Причиною цього стала інформація, що з'явилася в Football Leaks, про порушення діючих чемпіонів Англії правил фінансового fair play (FFP).

Втім, тоді ФІФА вирішила не карати англійський "Манчестер Сіті" за можливе порушення трансферних правил. Клубу загрожувала дискваліфікація на два трансферні вікна через переход неповнолітнього гравця не з країн Євросоюзу.Loading...
Loading...
Loading...