Усик побоюється, що поєдинок із Чісорою можуть відмінити через коронавірус

Українець планує ізолюватися до свого тренувального табору

Фото з відкритих джерел

Український боксер Олександр Усик сподівається,  що його бій із британським боксером Дереком Чісорою не відмінять і він зможе повернутися на ринг після тривалої перерви. Про це повідомляє Boxing Scene.

"Я дуже сподіваюся, що цей поєдинок відбудеться. Я насправді не надто замислювався над впливом вірусу на боротьбу та мої тренування, ввечері в четвер вперше я подумав, як це може спричинити деякі проблеми", - сказав українець. 

Однак він зазначив, що подібні виклики його мотивують і він відчуває більше сили. Щодо спарингу та боксу, то разом із командою Усик прийме рішення про оптимальну вагу для спортсмена, що дозволятиме боксеру залишатися достатньо рухливим для боротьби.

Водночас Усик не сподівається на потенційні поєдинки з Ентоні Джошуа та Тайсоном Ф'юрі. Він каже, що вся його увага зосереджена на Чісорі ​​та вживанні необхідних заходів безпеки, щоб уникнути коронавірусу.

"Я буду ізольований до свого тренувального табору, як і завжди, але щонеділі буду проводити час із сім’єю та ходити до церкви. Але я не думаю про Ентоні Джошуа чи Тайсона Ф'юрі. Я думаю лише про свій тренувальний табір", - зазнаив боксер.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що бій між українським боксером Олександром Усиком та британським боксером Дереком Чісорою відбудеться 23 травня на лондонській арені "О2".Loading...