Український боксер Ломаченко програв бій за звання абсолютного чемпіона світу

Бій Ломаченко-Лопес

Top Rank Boxing

Перемогу Лопеса одноголосно визнали судді

У ніч на 18 жовтня (вранці неділі за київським часом) в американському Лас-Вегасі відбувся бій за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі між українцем Василем Ломаченком і американцем Теофімо Лопесом, який завершився поразкою для нашого спортсмена. Про це повідомляє UA Football.

Зазначається, що спочатку американець активно почав бій, а український боксер витратив перші раунди на розвідку. У третьому раунді Ломаченко почав нарощувати темп, хоча в одному з епізодів Теофімо притиснув Василя до канатів, однак українець впевнено вийшов з-під ударів.

У четвертому та п'ятому раунді американець тримав центр рингу і кілька разів ударив Василя в корпус, але це не вплинуло на швидкість Ломаченка, який зустрічав контрударами.

У сьомому раунді Лопес вкладався в силу ударів, тому візуально раунд завершився на користь американця. Згодом Ломаченко здійснив зустрічну комбінацію, якою він на мить вибив Лопеса з колії. У дев'ятому раунді Лопес і Ломаченко взяли паузу, водночас українець у цьому періоді бив частіше і потрапляв. Під час десятого раунду Ломаченко намагався надолужити згаяне в перших раундах.

Пізніше, в 11-му раунді, українець добре потрапив у Лопеса, але той встояв на ногах. Під час останнього раунду спортсмени влаштовували розмін:  Ломаченко цілив у голову, а Лопес – у корпус. Фінальний гонг показав, що переможця в бою визначать судді, які прийняли одноголосне рішення про перемогу Теофімо Лопеса (116-112, 119 - 109, 117-111).

Відомо, що в контракті на бій не була прописала опція про реванш, тому американець завоював чемпіонські пояси за версіями WBC Franchise, WBA Super, WBO і IBF.

Новини за темою: Визначилися рефері і судді на бій Ломаченко - Лопес

Нагадаємо, 14 травня американський боксер Теофімо Лопес повідомив, що бій, який повинен був відбутися 30 травня з Василем Ломаченком, скасували через пандемію коронавірусу.

Пізніше Боб Арум підтвердив, що бій між українським боксером Василем Ломаченком та володарем титулу IBF Теофімо Лопесом затримується через те, що Ломаченко перебуває в Україні та не може прибути в США через відсутність авіасполучення.

Згодом стало відомо, що бій Ломаченко – Лопес перебуває під загрозою зриву. Повідомлялося, що американця не влаштовував запропонований йому гонорар розміром у 1,2 млн доларів. Loading...