Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українські гімнастки залишилися без медалей на Гран-прі в Москві

Гімнастки потрапили до фіналу, але не змогли піднятися на п'єдестал

Христина Погранична Фото з відкритих джерел

Українські художні гімнастки Христина Погранична та Єва Мелещук виступили на першому в сезоні Гран-прі, що пройшов в Москві, але не змогли здобути медалі. Про це повідомляє у Facebook Федерація художньої гімнастики.

Згідно з повідомленням, українки зайняли восьме (80,000) та дев'яте місця (78,700) у багатоборстві відповідно та відібрались у фінали в окремих видах, це дозволило їм увійти у рейтинг Гран-прі.

Як зазначається, Христина Погранична показала четвертий результат у фіналі з обручем, п'ятий - з мячем та восьмий - зі стрічкою. Єва Мелещук стала четвертою у фіналах з булавами та стрічкою.

Нагадаємо, перша віцепрезидентка Федерації гімнастики та головна тренерка збірної Ірина Дерюгіна розповіла, що участь українських гімнасток на змаганнях у Москві підвищує рейтинг України та впливає на підготовку до Олімпійських ігор.

Згодом міністр культури, молоді та спорту України Володимир Бородянський заявив, що в українських спортсменів немає вибору стосовно виступів у РФ, адже їм треба заробляти бали для отримання медалей.

Loading...