Українські біатлоністки посіли п’яте місце в естафеті Кубка світу у Фінляндії

Біатлон Фото з відкритих джерел

Збірна України відстала від переможниць на 2 хвилини 39,9 секунди

У фінському Контіолахті відбувся другий етап Кубка світу з біатлону, під час якого жіноча збірна України посіла п’яте місце в класичній естафеті 4х6 км. Про це свідчать дані сайту Федерації біатлону України.

Зазначається, що в класичній естафеті, участь у якій взяла 21 команда, перемогу здобули спортсменки зі Швеції. Вони фінішували першими через 1 годину 12 хвилин 44,5 секунди після старту. При цьому вони мали 0 штрафних кіл та використали 8 додаткових патронів. Друге місце в естафеті посіла збірна Франції (+9,6; 0; 9), а "бронзу" отримала команда біатлоністок із Німеччини (+43,9; 0; 12).

Водночас українські спортсменки Дар'я Блашко, Валя Семеренко, Віта Семеренко та Олена Підгрушна мали 2 хвилини 39,9 секунди відставання та 2 штрафні кола. Крім того, вони використали 11 додаткових патронів на вогневих рубежах.

Новини за темою: Українські біатлоністки завоювали три перших місця в індивідуальній гонці у Фінляндії

Раніше повідомлялося, що українська спортсменка Олена Підгрушна фінішувала десятою у жіночій спринтерській гонці на стартовому етапі Кубка світу з біатлону. Тоді перемогу здобула також представниця Швеції.

Loading...