Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Українка Підгрушна потрапила у топ-10 на Кубку світу з біатлону

Українська біатлоністка Олена Підгрушна Фото з відкритих джерел

Перемогу здобула представниця Швеції

У фінському Контіолахті українська спортсменка Олена Підгрушна фінішувала десятою у жіночій спринтерській гонці на стартовому етапі Кубка світу з біатлону. Про це повідомляє Sport.ua.

Зазначається, що після промаху на першій стрільбі Підгрушна не опустила руки й чисто відстрілялася стоячи, а після цього показала феноменальну швидкість на третьому колі. Це й дозволило українці посісти 10 сходинку в рейтингу.

Водночас інша спортсменка з України, Дар’я Блашко, після першої стрільби мала п'ятий результат, але два кола штрафу після стійки відкинули її на 50-е місце.

Українка Валя Семеренко з одним промахом стала 41-ю, а Віта Семеренко і Юлія Джима допустили по одній помилці на кожному з рубежів, тому посіли місця в другій половині фінішного протоколу.

Перше ж місце посіла шведка Ганна Оберг, яка стріляла безпомилково та на 23,9 сек. випередила Марте Олсбю-Ройзеланд з Норвегії, яка теж не промахнулася жодного разу. "Бронзу" здобула також спортсменка з Норвегії Каролін Кноттен.

Новини за темою: Українська футбольна команда виграла матч у жіночій Лізі чемпіонів із рахунком 9:0

Нагадаємо, нещодавно у фінляндському місті Воукатт відбулися контрольні індивідуальні гонки перед початком Кубку світу з біатлону, під час яких перші три місця посіли українські спортсменки. Тоді перемогу серед жінок здобула українка Олена Підгрушна.