Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Україна завоювала "золото" та "срібло" на Чемпіонаті Європи з художньої гімнастики у Києві

Чемпіонат Європи з художньої гімнастики у Києві Укрінформ

Золоту нагороду отримала юніорка Поліна Каріка, а срібну медаль присудили Карині Сидорак

Збірна України з художньої гімнастики здобула на київському чемпіонаті Європи дві золоті та дві срібні медалі. Про це повідомляє Укрінформ

Як зазначається, третій змагальний день 36-го чемпіонату Європи з художньої гімнастики розпочався з індивідуальних виступів юніорок.

Так, золоту нагороду у фінальній частині індивідуальних виступів юніорок у вправі з м‘ячем отримала Поліна Каріка. Срібну медаль виборола Карина Сидорак. Спортсменка посіла друге місце у виступах зі стрічкою та четверте - зі скакалкою.

Також дорослі гімнастки у групових вправах з м‘ячами завоювали золоті нагороди і срібні медалі у вправах з обручами й булавами.

Нагадаємо, у четвер, 26 листопада, у Києві стартував 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики, який у зв'язку з пандемією COVID-19, проходить без глядачів. На чемпіонаті Україну представлятимуть 12 спортсменок, а загалом участь у події візьмуть гості з 23 країн.