Новини » Спорт Читать эту новость на русском

У Японії не планують переносити Олімпійські ігри через коронавірус

Олімпійські ігри в Токіо Фото з відкритих джерел

Олімпійські ігри запланували провести з 24 липня по 9 серпня 2020 року

Олімпійські ігри, які повинні відбутися улітку цього року в Токіо, не планують переносити через спалах коронавірусу COVID-19, попри невизначеність будь-яких перспектив стримування епідемії. Про це заявив головний секретар уряду Японії Йошігіде Суга, повідомляє Kyodo.
 
"Ми будемо тісно співпрацювати з МОК, організаційним комітетом та столичним урядом Токіо. Ми продовжуватимемо підготовку, щоб спортсмени та глядачі могли почуватися безпечно та захищено впродовж усіх ігор", - наголосив японський чиновник.
 
Водночас в уряді країни також додали, що підготовка до Олімпіади-2020 наразі відбувається згідно встановленому плану з урахуванням заходів проти поширення інфекційних захворювань.
 
Також в уряді зауважили, що Міжнародний олімпійський комітет постійно контактує з Всесвітньою організацією охорони здоров’я, де також не бачать підстав для скасування Олімпіади.
 
До слова, Олімпійські ігри в Токіо запланували провести з 24 липня по 9 серпня 2020 року. Після чого повинні відбутися паралімпійські ігри - з 25 серпня по 6 вересня 2020 року.
 
Нагадаємо, нещодавно президент Білорусі Олександр Лукашенко дав доручення міністерству спорту і туризму вивчити питання проведення спільної з Україною Олімпіади. Подібне розпорядження Лукашенко дав після зустрічі з президентом Зеленським
Loading...