У тільнику і масці: Нардеп і чемпіон світу Беленюк показав, як він тренується під час карантину

Жан Беленюк Viva!

Жан Беленюк закликає до безпеки

Народний депутат від "Слуги народу", чемпіон світу та Європи з греко-римської боротьби Жан Беленюк під час карантину продемонстрував, як він продовжує тренуватися. Відповідне відео спортсмен опублікував в Instagram.

Як зазначається, Беленюк опублікував відео відпрацювання кидків, під час якої він був у тільнику, спортивних штанях і медичній масці, також він убезпечив і свого "опонента".

"Друзі, якщо вам пощастило навіть під час карантину мати можливість тренуватися, тренування повинна бути безпечною", - сказав депутат і відмітив свій допис хештегом "тренуйся безпечно".

 
 
 
 
 
Показати цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Тренируйсябезопасно

Публікація від Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk) 1 Кві 2020 в 2:31 PDT

З таким же хештегом борець виклав ще одне відео з тренування, на якому він піднімає гантелі. Правда, вже без маски на обличчі. У спортзалі були присутні й інші люди - теж без засобів індивідуального захисту.

 
 
 
 
 
Показати цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Йшов надцятий день карантину ☺️ Кожна гантеля за 100кг.. ну принаймні так виглядають #тренируйсябезопасно

Публікація від Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk) 2 Кві 2020 в 2:29 PDT

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України затвердив президентські стипендії для видатних спортсменів. Серед стипендіатів є і Жан Беленюк, народний депутат з фракції "Слуга народу". Беленюку як чемпіону світу 2019 року з греко-римської боротьби призначена стипендія у розмірі 13 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (27 326 грн).

Loading...