У світі скасували найважливіші тенісні та баскетбольні турніри через коронавірус

Руді Гобер Фото з відкритих джерел

Наприкінці квітня пауза може бути продовжена

Через пандемію коронавірусу COVID-2019 найбільші баскетбольні та тенісні асоціації відклали проведення своїх турнірів. Про це повідомляє Sportarena.

Як зазначається, американська Національна баскетбольна асоціація (NBA) тимчасово призупинила баскетбольний сезон після того, як у гравця "Юти Джаз" Руді Гобера виявили позитивний тест на коронавірус.

Крім того, Європейська баскетбольна федерація FIBA ​​теж призупинила проведення всіх турнірів під своєю егідою через коронавирус. Відповідне рішення вступить в силу 13 березня.

Превентивних заходів вжила й асоціація тенісних професіоналів ATP. Вона відклала всі змагання на шість тижнів через розповсюдження пандемії.

Повідомляється, що більшість гравців виступили за проведення матчів без глядачів, однак остаточне рішення призвело до повного припинення турнірів. Також існує ймовірність того, що в кінці квітня ця пауза може бути продовжена.

Нагадаємо, у зв'язку з ризиком епідемії коронавірусної інфекції, УАФ вирішила до 3 квітня проводити матчі УПЛ, Кубку України, U-21 та U-19 УПЛ, ПФЛ, вищої ліги чемпіонату України серед жіночих команд та Екстра-ліги, Кубку України з футзалу без глядачів.

Loading...