Новини » Спорт Читать эту новость на русском

У Києві стартує чемпіонат Європи з художньої гімнастики: Президент побажав успіху кожній із учасниць

Тelegram/Володимир Зеленський

Чемпіонат планувався ще на травень 2020 року, але був перенесений через пандемію

​​Президент України Володимир Зеленський повідомив, що сьогодні, 26 листопада, у Києві стартує 36-й чемпіонат Європи з художньої гімнастики. Про це він написав у своєму Тelegram.

"У цей емоційно важкий час пандемії дуже важливі саме ось такі події, які об’єднують людей, дають змогу порадіти за своїх та заряджають позитивом. А головне – це своєрідна маніфестація, що життя обов’язково переможе пандемію", - зазначив глава держави.

За його словами, чемпіонат планувався ще на травень 2020 року, але був перенесений, як і сотні інших спортивних подій.

Крім того, президент висловив вдячність за дотримання всіх вимог, які є через загрозу COVID-19, та додав, що чемпіонат відбудеться без глядачів.

"Художня гімнастика – один із найкрасивіших видів спорту, який поєднує зовнішню тендітність і неперевершену внутрішню міцність. Ми маємо сильну національну школу гімнастики, й усьому світові відомі такі імена, як Ірина Дерюгіна, Олександра Тимошенко, Оксана Скалдіна, Катерина Серебрянська, Олена Вітриченко, Ганна Безсонова, Анна Різатдінова. Зараз Україну представлятимуть 12 спортсменок – майбутніх зірок.

Упевнений, що й наші гості з 23 країн, які беруть участь у чемпіонаті, вкотре переконаються у щирій українській гостинності та відкритості, в тому, що Україна – це територія сили та надзвичайної, доброї енергії. Бажаю успіху кожній з учасниць чемпіонату!" - резюмував Володимир Зеленський.

Новини за темою: Міжнародна федерація легкої атлетики відклала на рік чемпіонат світу у Китаї через коронавірус

Нагадаємо, дві гімнастки з Запоріжжя потрапили до Книги рекордів України за виконання унікальних циркових трюків. За одну хвилину 10-тирічна Богдана Ткаченко 11 разів дістала зубами яблуко з підлоги. А 9-річна Аліна Фролова провисіла на своєму волоссі 11 хвилин і 2 секунди.

Loading...