live
Новини » Спорт Читать эту новость на русском

У боксера Вихриста можуть забрати квартиру та стипендію через перехід у профі

Віктор Вихрист з відкритих джерел

Спортсмен підписав професійний контракт у Німеччині

Управління молоді та спорту готує рішення про позбавлення українського боксера Віктора Вихриста стипендії, яку він отримує як провідний спортсмен-любитель. Про це повідомляє "Спорт".

Згідно з повідомленням, замість Віктора Вихриста пропонують надати стипендію трьом іншим спортсменам. Щомісячні виплати в розмірі 6 тис. грн розділять між: Русланом Артищенком (бокс), Іллєю Семенцовим (греко-римська боротьба), Кирилом Щавою (велоспорт). Кожен з них буде отримувати по 2 тис. грн щомісяця.

Крім того, з боксером буде проведена бесіда про можливе позбавлення його службової квартири, у зв'язку з тим, що спортсмен не виконав низку умов.

Як відомо, Віктору виділили квартиру за виконання умови протягом 10 років тренувати дітей в СДЮШОР та представляти Кременчук на змаганнях українського та міжнародного рівнів.

Нагадаємо, відомий український боксер суперважкої ваги, в колекції якого золоті нагороди чемпіонату Європи-2017 та ІІ Європейських ігор-2019 27-річний Віктор Вихрист підписав професійний контракт з промоутерською компанією в Німеччина і вже отримав прізвисько Віктор Фауст, під яким буде виходити на ринг.

Таким чином, підписавши професіональний контракт, Віктор Вихрист не зможе виступати за збірну України на майбутніх ХХХІІ літніх Олімпійських іграх-2020, що пройдуть у столиці Японії Токіо. 

Loading...