У Білорусі затримали відому баскетболістку: Ходила на марші

Білоруська баскетболістка Олена Левченко Фото з відкритих джерел

Засідання суду щодо Левченко призначено на сьогодні

Адвокат відомої білоруської баскетболістки Олени Левченко повідомив, що спортсменку затримали в аеропорту. Вона встигла повідомити, що її везуть в Ленінське РУВС Мінська, а пізніше стало відомо, що її відвезли в ЦІП на Окрестина, а суд пройде вже сьогодні. Про це повідомляє "Спорт TYT.BY".

Згідно з повідомленням, сьогодні вранці, 30 вересня, Олена Левченко зателефонувала адвокату Михайлу Кирилюку і повідомила, що її затримали в аеропорту перед вильотом на планове лікування і реабілітацію. Затримання пов'язане з участю в "незаконних" масових заходах.

За словами Олени, її звинувачують за ч.1 ст. 23.34 КпАП (Порушення порядку організації або проведення масових заходів).

Пізніше адвокат повідомив, що його самого не допускають всередину ЦІП на Окрестина, посилаючись на коронавірус.

Як зазначається, засідання по Олені Левченко призначено сьогодні на 12:00 в суді Ленінського району Мінська. 

Зазначимо, раніше Олена Левченко активно висловлювалася проти насильства в країні і за проведення повторних президентських виборів, вона також входила у вільне об'єднання спортсменів Білорусі, підписала відкритий лист до влади і силовиків і постійно ходила на недільні марші.

Новини за темою: В Україні повідомили, як будуть називати Лукашенка через його нелегітимність

Нагадаємо, у минулу суботу, 26 вересня, у Мінську поновилися акції протестів, на яких білоруські силовики почали затримувати учасниць жіночого маршу. Під час мітингу на пішохідну зону біля одного з Мінських ринків заїхали мікроавтобуси з тонованими стеклами, з яких вибігли люди в балаклавах і почали затримання.

Пізніше стало відомо, що під час протестів 26 вересня затримали 113 осіб, серед яких 7 журналісток.

Loading...