Тенісистка Світоліна здобула перший титул після відновлення сезону

Призовий фонд турніру складає 225 тис. доларів

Еліна Світоліна Фото з відкритих джерел

Перша "ракетка" Україна і п'ята тенісистка світу Еліна Світоліна здобула перемогу в турнірі WTA у французькому Страсбурзі. Про це йдеться на сайті змагань.

Зазначається, що у фінальному поєдинку Світоліна обіграла представницю Казахстану Олену Рибакіну з рахунками 6:4, 1:6, 6:2. Загалом суперниці провели на корті 1 годину 53 хвилини.

На шляху до фіналу українська спортсменка перемогла Магду Лінетт (Польша), Жиль Тайхманн (Швейцарія) та Аріну Соболенко (Білорусь). Призовий фонд турніру складає 225 тис. доларів.

Відомо, що це 15-й чемпіонський титул Світоліної на турнірах WTA в одиночному розряді й перший після призупенення сезону через пандемію коронавірусу.

Новини за темою: Еліна Світоліна увійшла в топ-10 найбільш високооплачуваних спортсменок світу за версією Forbes

Нагадаємо, в лютому перша ракетка України Еліна Світоліна зазнала невдачі в сезоні, програвши в першому раунді турніру серії Прем'єр у Дубаї. У результаті цього спортсменка опустилася в рейтингу WTA з шостого на сьоме місце.