Шовковський подає в суд на "Київгаз" через платіжку

Олександр Шовковський Фото з відкритих джерел

За квитанцією він повинен сплатити 707 грн за газопостачання, хоча вже давно не користується цією послугою

Колишній воротар київського футбольного клубу "Динамо" Олександр Шовковський отримав платіжку за газ на 700 гривень, хоча протягом чотирьох років відрізаний від газопостачання. Про це повідомив сам футболіст у Facebook.

За його словами, за платіжкою він має сплати 706 грн 71 коп, хоча газ в квартиру не проведений з 2016 року.

"У 2016 році стався вибух в житловому будинку через витік газу. Природно, щоб уникнути повторення такого події, компанія "Київгаз" ініціювала перевірки. Принаймні, одного разу в липні (а може і раніше - уже й згадати те складно) до нас теж заявилися з перевіркою", - написав Шовковський.

У той же час ексголкіпер стверджує, ще після перевірки він відмовився від газопостачання і з тих пір послугою не користується.

"І ось, десь з липня місяця 2016 року газ в мою квартиру більше не надходить і газовий лічильник мною встановлений, завмер назавжди. Але не завмерло нарахування за газ !!! за тарифом (без лічильника). Принципово буду судитися!!!", - зазначив футболіст.

Раніше повідомлялося, що з січня 2020 року українці будуть отримувати дві платіжки за газ: за транспортування газу і окремо за газ.

Нагадаємо, народний депутат від "Батьківщини" Олексій Кучеренко заявив, що з 1 травня українців очікує "роздвоєння" платіжок за інші, окрім плати за газ, житлово-комунальні послуги – за воду, каналізацію, теплопостачання.

Крім того, голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв запропонував вимірювати споживання газу не в кубах, а в кілокалоріях.

 

Loading...