live

"Шахтар" обіграв португальську "Бенфіку" в 1/16 фіналу Ліги Європи

Матч закінчився рахунком 2:1 на користь донецьких футболістів

Матч "Шахтар" - "Бенфіка" у Харкові Укрінформ

Команда донецького "Шахтаря" перемогла лісабонську "Бенфіку" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи з рахунком 2:1. Про це повідомляє Укрінформ.

Згідно з повідомленням, під час матчу на харківському ОСК "Металіст" рахунок відкрив Алан Патрік, який забив гол на 56-й хвилині, також гол для чемпіонів України на 72 хвилині забив Віктор Коваленко. Єдине очко для португальців  на 67-ій хвилині зміг роздобути Піцці.

Слід зауважити, що арбітру матча Боббі Меддену двічі довелося використати системи відеодопомоги VAR: у першому випадку британський рефері на 21-ій хвилині угледів офсайд і відмінив гол хавбека "Шахтаря" Марлоса, а на 67-ій "поставив" пенальті у ворота "Шахтаря".

Також відомо, що матч у відповідь між командами пройде 27 лютого у Лісабоні.

Нагадаємо, колишній воротар київського футбольного клубу "Динамо" Олександр Шовковський подає в суд на "Київгаз", оскільки отримав платіжку за газ на 700 грн, хоча протягом чотирьох років відрізаний від газопостачання.