live

Російського тренера біатлоніста Логінова спіймали з українською акредитацією

Олександр Касперович Фото з відкритих джерел

Росіянину не вистачило акредитації, і він домовився з українською збірною

У суботу, 22 лютого, російського тренера на чемпіонат світу з біатлону Олександра Касперовича спіймали з українськими документами. Про це повідомляють Isport та Telegram-канал Pavlovsky News.
 
Як зазначається, у суботу вранці італьянська поліція приїхала до готелю збірної Росії з біатлону для проведення обшуків. Зокрема, обшуки відбулися у номерах Гараничева, Логінова та Касперичова, у ході яких правоохоронці вилучили ноутбуки а мобільні телефони. Крім цього, поліція оглянула автомобіль, на якому пресувалися російські спортсмени.
 
Згодом стало відомо, що Міжнародний союз біатлоністів (IBU) звернувся до поліції Італії через те, що Олександр Касперович, особистий тренер біатлоніста Олександра Логінова, перебуває на чемпіонаті світу по чужій акредитації.
 
За даними каналу Pavlovsky News, російському тренеру не вистачило акредитації, тому він домовився з українською збірною.
 
"Касперович з чужою акредитацією може займатися транспортуванням і доставкою допінгу", - йдеться у постанові Міжнародного союзу біатлоністів, яку процитували Telegram-канали.
 
Портал sport.ua

 
До слова, підопічний російського тренера – спортсмен Олександр Логінов – також зацікавив правоохоронців через свою допінгову історію у минулому.
 
"Прокинулися з Гаранічевим від того, що вломилися в двері - вони самі відкрили. Відразу забрали нашу зброя. Просили нас сидіти на місці - зрозуміло, в одних трусах. За телефон найбільше прикро. Я не проти, якби вони його перевірили, щось скопіювали, але це ж особисте. У 2020 році це необхідно для життя", - прокоментував обшуки російський біатлоніст Логінов.
 
Нагадаємо, нещодавно всесвітнє антидопінгове агентство "WADA" позбавило акредитації Московську антидопінгову лабораторію (МАЛ).
 
Після чого "WADA" виявило маніпуляції зі 145 з 298 записів про допінг-проби з бази даних Московської антидопінгової лабораторії, які опинилися під підозрою. За свідченнями чиновників WADA, в антидопінговій лабораторії у Москві маніпуляції з допінг-пробами були системними.
Loading...