Рекорд Шумахера побитий: Пілот "Формули-1" Льюїс Гамільтон отримав 92-у перемогу

Льюїс Хемілтон Фото з відкритих джерел

Рекорд Міхаеля Шумахера - 91-а перемога

Переможцем 12-го етапу чемпіонату світу з автоперегонів "Формула-1" - Ґран-прі Португалії став пілот команди "Мерседес" Льюїс Гамільтон. Про це повідомляє пресслужба перегонів у Twitter

Як зазначається, гонку на автодромі Алгарве впевнено виграв пілот Льюїс Гамільтон. Це його восьма перемога в сезоні і 92-а в кар'єрі. Таким чином, британець перегнав за кількістю перемог легендарного Міхаеля Шумахера.

Напарник Гамільтона по команді Вальттері Боттас фінішував другим. Третє місце посів Макс Ферстаппен ("Ред Булл"). В топ-5 також фінішували: Шарль Леклер ("Феррарі") та П'єр Гаслі ("Альфа Таурі").

Після 11-и етапів в загальному заліку лідирують:

1. Льюїс Гамільтон – 256 очок;
  2. Вальттері Боттас – 179 очок;
  3. Макс Ферстаппен – 162 очок.

Наступний 13-й етап чемпіонату – Ґран-прі Емілії-Романьї відбудеться 31 жовтня - 1 листопада на автодромі Енцо і Діно Феррарі в Імолі (Італія).

Новини за темою: Пілот "Формули-1" став найбагатшим спортсменом Великої Британії

Нагадаємо, два тижні тому пілот команди Mercedes у "Формулі-1" Льюїс Гамільтон здобув 91-у перемогу в кар'єрі, здобувши перше місце на Ґран-прі Німеччини.