Президент ФК "Рух" Григорій Козловський заявив, що зможе врятувати "Карпати"

Президент "Руха" Григорій Козловський впевнений, що зможе врятувати "Карпати" ua-football.com

Бізнесмен говорить, що готовий на рік або два очолити керівництво "зелено-білих" і обіцяє врятувати клуб та команду

Львівський бізнесмен Григорій Козловський висловив готовність на певний час (один максимум два роки) скласти з себе повноваження президента футбольного клубу першої ліги чемпіонату України "Рух" (Львів), щоб прийняти в своє керівництво і врятувати інший львівський клуб "Карпати", що наразі займає 12-е, останнє місце у Прем'єр-лізі України, повідомляє ua-football.com.

Президент "Руху" Григорій Козловський в ефірі каналу НТА висловив готовність тимчасово скласти з себе повноваження, щоб прийняти в своє керівництво і врятувати "Карпати".

"Нам потрібно підставити плече і врятувати пацієнта, який, як написано на сайті "Карпат", лежить вже з датами народження і смерті. Це буде 1 рік, максимум 2. У нинішніх інвесторів ніхто не купить клуб навіть за гривню. Вони печатку несуть третій тиждень, ніяк не донесуть. Може, їм GPS подарувати. У Львові точно знайдеться інвестор, який за рік-два віддасть міській владі 50 або 100 мільйонів гривень. Це питання діалогу.

Я готовий скласти з себе повноваження президента "Руху" і на рік стати виконувачем обов'язків чогось там "Карпат". Я гарантую, що врятую їх. Я створю у Львові пул бізнесменів, власників і влади, які будуть зацікавлені в цьому, а потім повернуся в своє дітище", – заявив Григорій Козловський.

Зазначимо, що "Карпати" відмовилися брати участь в ток-шоу "Карпати: Що вмерло – померти не може?", про що офіційно повідомили на клубному сайті.

"Карпати" планують повторно подавати проект ухвали щодо стадіону "Україна" на одну з найближчих сесій ЛМР. Клуб нарешті досяг порозуміння з міською владою щодо спільного чіткого бачення стосовно розвитку клубу саме таким шляхом – завдяки реалізації масштабного інвестиційного проекту, що зробить "Карпати" фінансово незалежними. Однак оскільки під час сьогоднішнього ефіру у студії не буде жодного представника виконавчої влади міста, ФК "Карпати" вважає некоректним обговорювати питання, що лежать у площині взаємовідносин клубу і міста, без участі власне мера Львова чи його перших заступників. Ми глибоко поважаємо право запрошених експертів, журналістів обговорювати заявлену тему програми, однак предметну та конструктивну дискусію вбачаємо лише за присутності прямо причетних до процесу відповідальних осіб.

Водночас, ми з цікавістю та оптимізмом спостерігаємо за ініціативою депутата міської ради Григорія Козловського створити так зване ЛКП "Карпати". Завжди будемо раді долучитися до цього процесу, надавши усю необхідну юридичну та правову інформацію. Однак і в цьому важливому питанні повноцінна дискусія можлива лише за присутності виконавчої влади міста, що уповноважена виборцями розпоряджатися комунальним майном.

Наостанок, висловлюємо подяку за те, що питання "Як врятувати львівську легенду" стало цікавим та актуальним для телеканалу та його співвласника. Як відомо, "Карпати" впродовж останніх чотирьох років і донині можна придбати за символічну гривню, однак "рятувати" їх чомусь ніхто не поспішав. Сподіваємось, сьогоднішній ефір максимально посприяє початку цього процесу, а дана заява у повному обсязі згідно журналістських стандартів буде наведена у програмі.

Ми завжди готові до конструктивної дискусії про майбутнє клубу, в будь-який час і в будь-якому форматі, якщо участь в ній буде брати глава міста або його перші заступники", – сказано в заяві клубу.

 

Loading...