Президент Федерації біатлону України відреагував на ситуацію з українською акредитацією у російського тренера

Президент Федерації біатлону України Володимир Бринзак Фото з відкритих джерел

За його словами, інформація про це не відповідає дійсності

Президент Федерації біатлону Володимир Бринзак заявив, що українська делегація не видавала акредитацію тренеру з РФ Олександру Касперовичу на чемпіонат світу з біатлону.

Про це повідомляє російський коментатор Дмитро Губернієв у своєму Telegram-каналі.

Голова Федерації біатлону України стверджує, що російський тренер не жив за українською акредитацією в Антхольці, а попросив її лише у день проведення змагань. 

Новини за темою: Українська біатлоністка Журавок виборола бронзу на етапі Кубка IBU в Італії

"Інформація про те, що українська делегація видала акредитацію за своєю квотою тренеру Олександру Касперовичу, не відповідає дійсності. Він не жив за українською акредитацією в Антхольці, але в день гонки переслідування попросив акредитаційну карту в одного із членів нашої делегації і з цією картою потрапив на трасу, щоб підказувати інформацію своєму спортсмену", - пояснює він.
 
Бринзак додає, що це порушення було помічено спортивним директором IBU, який зв'язався з Федерацією біатлону в Україні з вимогою здати акредитацію для її анулювання.
 
"Цю вимогу ми виконали і надали пояснення IBU. Вчора ж ця акредитація нам була видана знову і нею користується наш представник. Ні поліція, ні хто-небудь інший не вилучав українську акредитацію у тренера Касперовича", - зазначає голова Федерації.
 
За його словами, після того, як він надав всі пояснення, претензій з боку IBU до нього чи Федерації не було.
 
 
Як повідомлялося раніше, на чемпіонаті світу з біатлону в італійському Антхольці пройшли обшуки у російських біатлоністів. Причиною стала українська акредитація тренера Логінова.
 
Тим часом українські біатлоністки посіли третє місце в жіночій естафеті на цьому ж чемпіонаті світу з біатлону в Італії.
Loading...