live

Полтавська сенсація: "Ворскла" перервала безпрограшну серію "Шахтаря" в УПЛ

ФК "Шахтар" Портал sport.ua

"Ворскла" обіграла "Шахтар" з рахунком 1: 0

У неділю, 1 березня, у Полтаві в рамках двадцятого туру чемпіонату України з футболу в прем’єр-лізі футбольний клуб "Ворскла" мінімально обіграла "Шахтар" з рахунком 1: 0. Про це повідомляє Sport.ua.

Як зазначається, таким чином, футбольна команда Юрія Максимова перервала безпрограшну серію "гірників" в чемпіонаті України.

До слова, в останнє донецький клуб програвав у внутрішній першості в третьому турі минулого сезону, поступившись тоді (3 серпня 2018 року)  київському Динамо з рахунком 0: 1.

Так, за результатами матчу, "Шахтар" втратив надій побити власний рекорд за цим показником, який був встановлений на позначці в 55 матчів в період з 2000-го по 2002-й.

Нагадаємо, наприкінці минулого місяця, 20 лютого, команда донецького "Шахтаря" перемогла лісабонську "Бенфіку" у першому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи.