Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Після розгромного програшу "Шахтар" піднявся на рекордну позицію у клубному рейтингу УЄФА

Футбольний матч "Шахтар" - "Інтер" 17 серпня 2020 року REUTERS

Донецькі "гірники" посідають 12 місце в Європі

Донецький футбольний клуб "Шахтар" розгромно програв італійському професійному ФК "Інтер" в одноматчевому протистоянні 1/2 фіналу Ліги Європи з рахунком 5:0, проте все одно додав собі очок та піднявся у клубному рейтингу УЄФА. Про це повідомляє пресслужба УЄФА.

Згідно з рейтингом, тепер донецькі "гірники" посідають 12 місце в Європі.

Як відомо, клубним рекордом "шахтарів" є 13-та позиція, яку команда посіла у 2013 році.

Додамо, що, за новими правилами, які ввів УЄФА через пандемію коронавірусу, на етапах єврокубків, що складаються з одного поєдинку, за перемогу дається 3 очка, за нічию з переходом в серію пенальті - 2 очка, а поразка автоматично приносить 1 очко.

ФК "Шахтар" за підсумками сезону зумів наздогнати "Боруссію" Дортмунд і "Тоттенхем".

Новини за темою: "Шахтар" переграв "Вольфсбург" і вийшов до чвертьфіналу Ліги Європи

Нагадаємо, 10 липня в штаб-квартирі УЄФА у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування матчів 1/4 та 1/2 фіналу Ліги Європи сезону-2019/2020. Єдиний представник України в цьому турнірі - донецький "Шахтар" - дізнався свого потенційного суперника по чвертьфіналу.