live

Перший збір у Туреччині "Шахтар" завершив перемогою над чеським "Словацько"

Донецький "Шахтар" переміг чеський "Словацько" у заключній грі першого збору в Туреччині ua-football.com

Перемога, нічия, поразка… і знову перемога – за таким графіком "гірники" зіграли спаринги першого турецького збору

Футболісти донецького "Шахтаря" провели сьогодні, 30 січня, заключний контрольний спаринг першого навчально-тренувального збору у Туреччині. На стадіоні Regnum Sports Center в Анталії чемпіони України обіграли чеську команду "Словацько" – міста Угерске Градіште з рахунком 1:0. Єдиний м'яч у грі на 56-й хвилині забив Віктор Коваленко, якій відгукнувся на передачу Сергія Болбата, повідомляє ua-football.com.

На відміну від учорашнього спарингу із сербським "Пролетером" цього разу, на матч із чеським "Словацко", "гірники" вийшли основним складом.

Перший тайм позначився звичною активністю лівого флангу "Шахтаря", де спершу Ісмаїлі вивів на удар Марлоса, неточно по воротах після швидкої атаки пробивав Коноплянка, а згодом Алан Патрік виводив на удар лівого бразильського захисника "гірників". Обидва рази чехів рятував голкіпер Трмал.

А на 36 хвилині активного Ісмаїлі гірникам довелось замінити – через пошкодження.

Проходи з центральної зони влаштовували Степаненко і Тайсон – у випадку з першим був пас на Мораєса в офсайд, а удар бразильця взяв воротар "Словацко".

У кінцівці першої половини гри Марлос із Мораєсом виводили під удар Миколу Матвієнка. Однак забити у цьому таймі "Шахтарю" не вдалося.

У другій половині гри одразу після заміни Коноплянки на Коваленка "Шахтар" повів у рахунку: Болбат чудово відкрився на правому фланзі й отримав пас, який вивів його один на один із Трмалом. Та Сергій не пробив, чого від нього чекав воротар "Словацко", а віддав вліво на Коваленка – той розстріляв ворота чехів.

Активності "Шахтарю" в атаці додав вихід Данила Сікана, якого прес-служба "Шахтаря" чомусь забула згадати у заявці на матч. Одразу після виходу він проривався лівим флангом і змусив масивних чеських захисників в одному моменті двічі порушувати правила.

Додамо, що вже у неділю, 2 лютого, донеччани розпочнуть другий турецький збір, під час якого підопічні Луїша Каштру проведуть ще чотири спаринги. Нагадаємо, 20 та 27 лютого "Шахтар" зійдеться з португальською "Бенфікою в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи УЄФА. Перший матч відбудеться у Харкові, а гра у відповідь пройде в Лісабоні.