Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Олімпіаду-2020 можуть перенести на кінець року через коронавірус

Олімпійські ігри-2020 у Токіо Фото з відкритих джерел

Літня Олімпіада-2020 у Токіо повинна розпочатися 24 липня

У зв'язку з поширенням небезпечного китайського коронавірусу, літні Олімпійські ігри-2020 можуть бути проведені наприкінці року. Про це повідомляє АР News.

Як повідомила міністр з питань проведення Олімпійських та Паралімпійських ігор 2020 року Сейко Хашимото, у контракті на проведення Токійських ігор зазначається, что захід має бути проведений упродовж 2020 року.

"МОК має право скасувати ігри лише в тому разі, якщо вони не відбудуться протягом 2020 року. Це можна трактувати так, що ігри можна відтерміновувати, якщо вони будуть проведені протягом календарного року", - сказала Хашимото.

У свою чергу, президент МОК Томас Бах і токійські організатори неодноразово заявляли, що очікують, що Олімпійські ігри відкриються за графіком. Інші припускають, що поширення вірусу може призвести до скасування, відстрочення або переносу подій в інші міста.

Раніше повідомлялося, що літні Олімпійські ігри-2020 року в Токіо можуть відбутися без глядачів через спалах коронавірусу у світі. Розглядається варіант, при якому Олімпіада буде показана тільки по телебаченню.Loading...