Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Некорисний член?: Міркування про роль глави УАФ в історії з присудженням збірній України технічної поразки в матчі зі Швейцарією

Президент УАФ Андрій Павелко Фото з відкритих джерел

Некорисний член? Так відомий журналіст Сергій Васильєв на своїй сторінці у Facebook почав міркування про роль глави УАФ Андрія Павелка в історії з присудженням збірній України технічної поразки у Лізі націй УЄФА.

Наводимо його текст дослівно:

Відразу обмовлюся - мова не про особисте / інтимне життя президента УАФ Андрія Павелка, який 21 листопада полетів до Єгипту і нині приймає там морські ванни. Це його право.

Питання поставлене в іншому ракурсі. А саме - в контексті рішення дисциплінарного органу УЄФА про присудження збірній України технічної поразки за підсумками матчу зі Швейцарією. Звичайно ж - це грандіозний скандал! Звичайно ж, ця звістка викликала шок і бурю обурення мільйонів уболівальників команди Шевченка.

Де в цей час має бути Головком Національної федерації та член Виконкому УЄФА? Той самий член, який урочисто клявся перед футбольною громадськістю країни в тому, що принесе колосальну користь Батьківщині, маючи високий статус в Ньоні.

Ви чули, що Павелко терміново перервав свій вояж в Шарм-Ель-Шейх і вилетів до Борисполя, щоб зібрати пресконференцію? Або він особисто зустрівся з безвинно винною командою, щоб виразно пояснити гравцям і тренерам збірної, чому УЄФА вирішив покарати їх на 0:3?

Адже він же - член! Він просто зобов'язаний знати те, про що і здогадуватися не можуть прості смертні вболівальники. Адже він важлива людина в УЄФА! Павелко скрізь говорить, що вдень і вночі тільки й печеться про інтереси України, а не просто так бовтається між Києвом і Ньоном.

Чому ж тоді ця каламутна історія з "технарем" не має членороздільного пояснення з вуст самого члена виконкому? Примітивні виправдання та обіцянки піти в Лозанну – не в рахунок. Треба б на пальцях популярно розтлумачити людям, що і як. Інакше виникає цілком резонне питання - а чи є реальна користь для УАФ від такого члена?

Loading...