Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Монахиня посіла перше місце на півмарафоні у Луцьку

Сестра Вікторія Куспісь Волинські новини

Всю дистанцію учасниця здолала в чернечій рясі

У Луцьку перше місце на півмарафоні у своїй категорії посіла монахиня зі Львова - сестра Вікторія Куспісь, повідомляє "Ліга".

Як зазначається, жінка пробігла 21-кілометрову дистанцію за 1 годину 44 хвилини.

Всю дистанцію учасниця подолала у чернечій рясі.

Сестра Вікторія Куспісь Волинські новини

Водночас в інтерв’ю "Волинським новинам" монахиня розповіла, що у спорті вже три роки. Два з яких бере участь у змаганнях. Це був її четвертий марафон. Нині вона готується до п'ятого – у жовтні у Львові.

"Біг, як друг, навчає мене перемагати себе, переконує в тому, що я зможу. Коли важко, потрібно подолати труднощі – зараз важко, але скоро стане легко. Навіть коли немає сил, я зможу їх віднайти, попросити в Бога", – зізналася бігунка.

При цьому Вікторія Куспісь зазначила, що програму для неї розробив тренер.

"Я бігала шість днів, середа – вихідний. За декілька місяців до марафону потрібно випробувати себе – пробігти принаймні два півмарафони. У мене була ціль – просто пробігти марафон і отримати медаль", – сказала вона.

Через насичений день жінці доводиться прокидатися раніше, щоб потренуватися.

Довідково:

Вікторія Куспісь – сестра-монахиня зі Згромадження Сестер Катехиток Святої Анни. Проживає у Львові. Навчає дітей, готує їх до Першої Сповіді й Урочистого Святого Причастя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що українська легкоатлетка Марина Бех-Романчук перемогла у міжнародному турнірі ISTAF у Берліні. Золото їй приніс стрибок у довжину на 6.87 м.

Loading...