Новини » Спорт Читать эту новость на русском

Львівські "Карпати" виходять з карантину

ФК "Карпати" Фото з відкритих джерел

Наразі 8 футболістів та 5 працівників ФК "Карпати" все ще мають ознаки коронавірусу

Футбольний клуб "Карпати" виходять з карантину і розпочинають підготовку до матчів. Про це повідомила пресслужба клубу у Facebook.

Станом, 16 червня наразі 8 футболістів та 5 працівників ФК "Карпати" все ще мають ознаки коронавірусу і продовжують залишатися ізольованими. Зазначається, що у них не було контактів з іншими гравцями. Гострі симптоми інфікування відсутні, за винятком втрачених смакових та нюхових властивостей. Усі футболісти знаходяться вдома та регулярно звітують про стан свого здоров’я.

При цьому в клубі повідомили, що троє працівників клубу старшого віку перебувають в лікарнях та отримують всю необхідну медичну допомогу. Їхній стан стабільно задовільний, спостерігається покращення.

"Команда розпочне тренувальний процес з усіма здоровими гравцями, у тому числі із великою групою зовсім юних карпатівців. Підготовка до відновлення сезону відбуватиметься виключно у закритому режимі, без допуску будь-яких сторонніх осіб. Навіть попри суттєві втрати та простій тренувального процесу, ФК "Карпати" вкотре наголошує, що готовий до боротьби в чемпіонаті", - зазначили в повідомленні. 

Новини за темою: В Україні за добу зафіксували 666 нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, 2 червня "Карпати" вимушено пішли на карантин щонайменше на 2 тижні у зв’язку зі спалахом коронавірусу серед гравців та персоналу команди.Loading...