Луческу офіційно представили як головного тренера "Динамо"

Мірча Луческу

Луческу зауважив, що не має наміру кардинально перекроювати команду

Сьогодні, 30 липня, румунського футбольного тренера Мірча Луческу представили як головного наставника київського "Динамо". Про це повідомила пресслужба ФК.

Зокрема, представлення головного тренера "Динамо" відбулось в онлайн-форматі, у зв’язку із поширенням коронавірусу COVID-19 на території України.

Під час презентації Луческу зауважив, що не має наміру кардинально перекроювати команду, проте хоче, аби кожен гравець клубу розкрив свої індивідуальні якості.

"Я нічого радикально не міняю, намагаюся дозволити кожному гравцеві розкрити свої індивідуальні якості", - сказав Луческу.

Головний тренер синьо-білих також повідомив, що буде проводити індивідуальні співбесіди з гравцями, відзначивши, що в "Динамо хороший підбір гравців і талановита молодь".

Новини за темою: Чи буде Луческу тренувати "Динамо": У ФК пояснили, чому виникло непорозуміння

Нагадаємо, раніше румунське спортивне видання повідомило, що Мірча Луческу нібито вирішив відмовитися від роботи у київському "Динамо". У ФК "Динамо" заявили, що нічого про це не знають. Тепер зрозуміло, що румунське видання вирвало слова Луческу із контексту.Loading...