Ломаченко після бою з Лопесом потребує операції на плечі

Український боксер Василій Ломаченко Фото з відкритих джерел

Боксер відчув сильний біль у другому раунді поєдинку з Лопесом

Український боксер Василь Ломаченко після бою з американцем Теофімо Лопесом потребує операцію на правому плечі. Про це повідомив менеджер українця Еґіс Клімас у коментарі ESPN.

За його словами, у другому раунді поєдинку Василь Ломаченко відчув біль у правому плечі.

"Коли він прибув до Штатів готуватися до поєдинку, він сказав, що в Україні відчув гострий біль у правому плечі", – заявив Клімас.

Зазначається, що на тому ж плечі у 2018 році боксеру провели операцію. 

Крім цього, менеджер Ломаченка запевнив, що за шість тижнів до бою з американцем Лопесом, українцю вкололи спеціальну ін'єкцію. У зв'язку з цим боксер не міг проводити тренування деякий час. 

Новини за темою: Усик відреагував на поразку Ломаченка віршем

"Ми втратили один тиждень тренувань. Ми втратили один тиждень спарингів, тому що лікар заборонив йому робити багато впродовж тижня після ін’єкції", – пояснив Еґіс Клімас.

Однак, через декілька тижнів біль спалахнув під час спаринг-сесії. У зв'язку з цим боксеру довелося вколоти нову ін'єкцію, а його батько й тренер Анатолій Ломаченко хотів відмовитися від поєдинку з Лопесом.

Тоді як сам спортсмен відкинув пропозицію тренера і наголосив, що в іншому випадку завершить кар'єру. 

До слова, менеджер Ломаченка також додав, що наразі боксер хоче провести реванш з Лопесом. Однак, сам американець раніше виступав проти повторного бою. 

Нагадаємо, 17 жовтня український боксер Василь Ломаченко здобув поразку у бою з американцем Теофімо Лопесом за звання абсолютного чемпіона світу в легкій вазі.

Пізніше Ломаченко заявив, що він не згоден з рішенням суддів і хоче переглянути поєдинок.Loading...